FİLTRELİ YÜZ MASKESİ

Sosyal Medya
 •  
 •  
 • 660
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  660
  Shares

FİLTRELİ YÜZ MASKESİ

Malzeme

Ana Kumaş (pamuk), 13 “x 7”,

ön yıkama Astar Kumaş (pamuk veya pazen), 12 “x 7”,

ön yıkama Önyargı Bandı, 2 “geniş 6” uzunluğunda,

ön yıkama (İsteğe bağlı, burun teli kılıfı olarak) Burun teli,

6 “(İsteğe bağlı) Kulak halkaları için elastik kordon

16 “veya baş bağı için en az 44” uzunluğunda ayakkabı bağı / şerit / kordon

Yukarıdaki malzeme listesinde belirtilen tüm malzemeler için hazır olun.

Kumaşı yanlış tarafı birbirine bakacak şekilde katlayın, kağıt şablonunu üzerine yerleştirin, pim. Kumaşı, yüz maskesinin tarafı hariç ⅜ ”dikiş payı ile kesin: dış katman için 1 ″, iç katman için ½”. Dikiş kağıtlarını aydınger kağıdı ve aydınger tekerleğiyle takip edin.

Parçaları ters çevirin ve çifti sağ tarafı birbirine bakacak şekilde sabitleyin. Eğri çizgileri resimde gösterildiği gibi dikin. İç katmanın orijinal yan dikiş hattından bir çizgi ¼ ”çizin, aynısını iç katmanın diğer tarafına yapın.

Dikiş payını ½ ”kadar ayırın. Bu, sağ tarafını çevirdiğinizde dikişi çekmeden kumaşın ham kenarının gerilmesine izin verecektir. Bunu hem dış katmanda hem de iç katmanda tekrarlayın.

Parçaları sağ tarafa doğru çevirin, dikiş payını bir tarafa bastırın, dikiş hattının yakınında üst dikiş yapın. Aynı işlemi iç katman için de tekrarlayın.

İç katmanın orijinal dikiş hattının yanında çizilmiş ikinci satırdaki tarafı katlayın. Ham kenarı katlayın ve katlamanın içine gizleyin. Dikmek için üst dikiş. İç katmanın her iki tarafında da tekrarlayın.

İç katmanı, sağ tarafı birbirine bakacak şekilde dış katmanın üzerine yerleştirin. Üst ve alt dikiş hatlarını dikin. İç katmanın kenarının artık dış katmanın dikiş çizgisinden ¼ ”uzakta olduğunu fark edebilirsiniz. Durum böyle değilse, lütfen önceki adımda doğru dikiş dikip dikmediğinizi kontrol edin.

2 katın birleştiği yerdeki dikiş payı üzerindeki eğri. Uçlardan klipsi yaklaşık 1/2 Leave bırakın. Yüz maskesini sağ tarafa doğru çevirin. Dikişi düz bir şekilde bastırın.

Dış katmanın üst ve alt ham kenarlarını (her iki taraf) çift katlayın. Resimde gösterildiği gibi kenara yakın üst dikiş. Aynı işlemi alt dikiş hattına tekrarlayın. Elastik bant için cep yapmak için, yan ham kenarı kenardan 1/4 ″ katlayın, daha sonra kenar iç tabakanın kenarıyla buluşacak şekilde tekrar katlayın.

Dikmek için dikey bir çizgiyi dikin. Üstte ve altta elastik bandınızı takmanız için bir açıklık vardır. Etiketi dikerken ekledim.

Bu filtre ek parçasının açıklığıdır.

Cep yüz maskesine istediğiniz gibi elastik bantlar ekleyin ve gerçekten giyilmesi gerekir.

Yüz maskesini kapak olarak kullanıyorsanız, cerrahi maske takın. Piyasada cerrahi bir maske bulamazsanız, dokunmamış bir kumaş yerleştirin. Filtre parçası olarak bir parça anti-bakteri ıslak mendilini havada kuruttum. Filtreyi doğru şekilde atın ve yüz maskesini her gün yıkayın.

Bu yüz maskesi, cerrahi yüz maskesinin yerini almaz.

Ortamı yüz maskesinin her iki açıklığından cebe yerleştirin. Ortamın çökmemesi için güzelce ayarlayın.

Ortamı yüz maskesinin her iki açıklığından cebe bakın. Ortamın çökmemesi için güzelce açılır.

Filtre eki, yüz maskesinin ucu, burun pozisyonunun bulunduğu yere kadar yerleştirilmelidir.

Youtube Sayfamız İçin: TIKLAYINIZ

Pinterest Sayfamız İçin: TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız İçin: TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız İçin: TIKLAYINIZ


Bir Cevap Yazın

Translate »